220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

eet pokladny pro živnostníky, poradce a lékaře

Malé množství vydávaných dokladů, potřeba mobility a skladnost EET pokladny, možnost účtovat pouze částky ale také vybírat přednastavené položky ze seznamu, rychlé volby - to jsou potřeby většiny živnostníků v rámci přechodu na elektronickou evidenci tržeb. Ač se na živnostníky vztahuje povinnost evidovat tržby až od roku 2018, nákup jednoduché a spolehlivé pokladny řeší mnoho z Vás už teď. 

Připravili jsme pro Vás nabídku EET pokladen přesně dle Vašich potřeb. Od jednoduché EET kalkulačky, přes pokladnu ve Vašem vlastním telefonu až po komplexní EET pokladnu Vše v jednom. 

Využijte všechny funkce našich pokladen - prodejní funkce (prodej, storno, vratka), skladové funkce (příjem zboží, návrat dodavateli, korekce skladových zásob), manažerské statistiky a reporty, a mnoho dalších. Evidujte své dodavatele, prodeje zaměstnanců, jednotlivé provozovny. Pracujte se slevami, různými sazbami DPH a různými měrnými jednotkami. Zvyšte efektivitu svého podnikání s přenosnou pokladnou se skladovými funkcemi. 

 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU
  6 199 Kč bez DPH
  (7 501 Kč s DPH)
  Licence: zdarma

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu. ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ ZÁVAZKY.    

 • EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU
  2 399 Kč bez DPH
  (2 903 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU

  Provozujete malou prodejnu nebo prodejní stánek? Chcete levnou a spolehlivou EET pokladnu? EET pokladní systém ve svém vlastním telefonu či tabletu je perfektní volbou. Všechna Vaše data jsou zálohována pro případ ztráty nebo rozbití zařízení. Při výpadku internetu fungujete off-line. PLATÍTE POUZE KDYŽ POUŽÍVÁTE - sezóní provozy mají možnot pozastavení plateb měsíčních poplatků mimo sezónu. 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA
  5 199 Kč bez DPH
  (6 291 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.    

 • EET POKLADNA VŠE V JEDNOM
  8 249 Kč bez DPH
  (9 981 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VŠE V JEDNOM

  Komplexní a výkonná EET pokladna v jednom přenosném zařízení, vhodná pro malé i velké restaurační a maloobchodní provozy. Stylová, odolná a rychlá pokladna zajistí spokojenost Vašeho personálu i hostů. Připojení k serveru finanční správy pomocí Wifi nebo SIM karty. 

 • Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Zde naleznete příslušenství, doplňkové služby a spotřební materiál k již zakoupeným EET pokladnám.