220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

EET pokladny pro restaurace, bary a stánkový prodej

Restaurační provozy mají svá specifika, například velký počet otevřených účtů (stolů), více osob, které vyřizují objednávky a platby, více sazeb DPH, rozdělení stolů mezi restauraci a zahrádku, měnící se nabídku denních meníček, částečné platby u jednotlivých stolů, atd. Každý provoz je jiný, každý podnikatel má svá vlastní pravidla.

TOP POKLADNA.CZ je universální EET pokladna pro všechny typy restauračních provozů. Chcete jednu jednoduchou EET pokladnu nebo více pokladen sdílejících všechny prodejní a skladové údaje? Chcete, aby mohl každý číšník účtovat všechny stoly nebo jen ty své? Díky 25 letům zkušeností s pokladními systémy známe všechny Vaše potřeby a i Vám můžeme zajistit jednoduchý a spolehlivý provoz EET pokladen
 • Poradíme Vám ohledně elektronické evidence tržeb.
 • Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějšího pokladního systému.
 • Vysvětlíme Vám jednotlivé funkce, ovládání, statistiky, atd.
 • Zajistíme instalaci a školení přímo na Vaší provozovně.
 • Ručíme za bezproblémový provoz i při výpadku internetu.
 • Opravíme případné závady nejpozději druhý den od nahlášení.

 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU
  6 199 Kč bez DPH
  (7 501 Kč s DPH)
  Licence: zdarma

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu. ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ ZÁVAZKY.    

 • EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU
  2 399 Kč bez DPH
  (2 903 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU

  Provozujete malou prodejnu nebo prodejní stánek? Chcete levnou a spolehlivou EET pokladnu? EET pokladní systém ve svém vlastním telefonu či tabletu je perfektní volbou. Všechna Vaše data jsou zálohována pro případ ztráty nebo rozbití zařízení. Při výpadku internetu fungujete off-line. PLATÍTE POUZE KDYŽ POUŽÍVÁTE - sezóní provozy mají možnot pozastavení plateb měsíčních poplatků mimo sezónu. 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA
  5 199 Kč bez DPH
  (6 291 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.    

 • EET POKLADNA VŠE V JEDNOM
  8 249 Kč bez DPH
  (9 981 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VŠE V JEDNOM

  Komplexní a výkonná EET pokladna v jednom přenosném zařízení, vhodná pro malé i velké restaurační a maloobchodní provozy. Stylová, odolná a rychlá pokladna zajistí spokojenost Vašeho personálu i hostů. Připojení k serveru finanční správy pomocí Wifi nebo SIM karty. 

 • Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Zde naleznete příslušenství, doplňkové služby a spotřební materiál k již zakoupeným EET pokladnám.