220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

EET pokladny pro kavárny, čajovny a cukrárny

Vlastníte menší provozovnu jako je kavárna, čajovna nebo cukrárna? Nikdy jste elektronickou pokladnu nepoužívali a teď Vás čekají velké změny kvůli elektronické evidenci tržeb? Víme, že zavedení EET pokladny se Vám zdá jako složitý problém. Pokud se ale spolehnete na nás a zvolíte si některou (nebo některé) z našich pokladen, garantujeme Vám bezproblémový přechod na nový systém účtování a splnění všech Vašich zákonných povinností.

Máme 25 let zkušeností s pokladními systémy a Vy se můžete spolehnout jak na kvalitu našich pokladen, tak na kvalitu našich služeb. Poradíme Vám, vše Vám podrobně vysvětlíme, navrhneme pro Vás vhodné řešení a pokladnu Vám zprovozníme přímo na Vaší provozovně. A vy můžete starosti s EET pustit z hlavy.

Specifikem malých restauračních provozů je časté střídání personálu. Brigádníci přicházejí a odcházejí, někteří chodí pouze na několik hodin týdně. Známe Vaše obavy, mluvili jsme se stovkami z Vás. TOP POKLADNA.CZ umožňuje nastavení různých přístupů do systému pro různé uživatele, měření a statistiky jejich prodejů. V naší nabídce si můžete vybrat od jednoduché EET kalkulačky až po systémy několika přenosných pokladních systémů fungujících společně a online. Rádi Vám s výběrem vhodné EET pokladny poradíme. Zavolejte našim specialistům na lince 220 770 771 a získáte všechny potřebné informace.

 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU
  6 199 Kč bez DPH
  (7 501 Kč s DPH)
  Licence: zdarma

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu. ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ ZÁVAZKY.    

 • EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU
  2 399 Kč bez DPH
  (2 903 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU

  Provozujete malou prodejnu nebo prodejní stánek? Chcete levnou a spolehlivou EET pokladnu? EET pokladní systém ve svém vlastním telefonu či tabletu je perfektní volbou. Všechna Vaše data jsou zálohována pro případ ztráty nebo rozbití zařízení. Při výpadku internetu fungujete off-line. PLATÍTE POUZE KDYŽ POUŽÍVÁTE - sezóní provozy mají možnot pozastavení plateb měsíčních poplatků mimo sezónu. 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA
  5 199 Kč bez DPH
  (6 291 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.    

 • EET POKLADNA VŠE V JEDNOM
  8 249 Kč bez DPH
  (9 981 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VŠE V JEDNOM

  Komplexní a výkonná EET pokladna v jednom přenosném zařízení, vhodná pro malé i velké restaurační a maloobchodní provozy. Stylová, odolná a rychlá pokladna zajistí spokojenost Vašeho personálu i hostů. Připojení k serveru finanční správy pomocí Wifi nebo SIM karty. 

 • Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Zde naleznete příslušenství, doplňkové služby a spotřební materiál k již zakoupeným EET pokladnám.