220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

EET pokladny pro hotely, penziony a kempy

Provozujete hotel, penzion či kemp? Potřebujete EET pokladnu nebo pokladní systém? Máte již pokladní systém spojený s rezervačním a skladovým systémem a poskytovatel Vašeho systému Vám neumí pomoci s integrací na EET? Máme řešení pro všechny. Pokud potřebujete jednoduchý EET pokladní (přenosný) systém na jedno místo prodeje, níže naleznete vhodná řešení, která nabízíme. Pomůžeme Vám i v případě, že chcete Vás stávající systém napojit na server finanční správy. Stačí zavolat na linku 220 770 771 a získáte všechny potřebné informace. 

Víme, že většina provozovatelů hotelů, penzionů a kempů potřebuje jednoduchou a spolehlivou EET pokladnu bez napojení na další systémy. S našimi pokladnami získáte kromě prodejních funkcí také správu skladu, správu dodavatelů, statistiky a spoustu dalších užitečných funkcí. 

Máme 25 let zkušeností s pokladnami a pokladními systémy. V současné době máme v České republice v provozu 20.000 pokladen a toto číslo každým dnem roste. Máme důvěru velkých hotelů i malých rodinných penzionů. Nezklameme ani Vaši důvěru. Jsme jednička v pokladních systémech nejen v České republice, ale v celé Evropě. Vsaďte na prověřenou kvalitu.

 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU
  6 199 Kč bez DPH
  (7 501 Kč s DPH)
  Licence: zdarma

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA BEZ PAUŠÁLU

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu. ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ ZÁVAZKY.    

 • EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU
  2 399 Kč bez DPH
  (2 903 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VE VAŠEM TABLETU

  Provozujete malou prodejnu nebo prodejní stánek? Chcete levnou a spolehlivou EET pokladnu? EET pokladní systém ve svém vlastním telefonu či tabletu je perfektní volbou. Všechna Vaše data jsou zálohována pro případ ztráty nebo rozbití zařízení. Při výpadku internetu fungujete off-line. PLATÍTE POUZE KDYŽ POUŽÍVÁTE - sezóní provozy mají možnot pozastavení plateb měsíčních poplatků mimo sezónu. 

 • EET REGISTRAČNÍ POKLADNA
  5 199 Kč bez DPH
  (6 291 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA

  EET REGISTRAČNÍ POKLADNA je praktická a spolehlivá pokladna pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je jednoduché - jako na obyčejné kalkulačce. Můžete zadávat jak účtované částky (násobit a přičítat), pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.    

 • EET POKLADNA VŠE V JEDNOM
  8 249 Kč bez DPH
  (9 981 Kč s DPH)
  Licence: 99,- Kč/měsíc (120,- Kč s DPH)

  EET POKLADNA VŠE V JEDNOM

  Komplexní a výkonná EET pokladna v jednom přenosném zařízení, vhodná pro malé i velké restaurační a maloobchodní provozy. Stylová, odolná a rychlá pokladna zajistí spokojenost Vašeho personálu i hostů. Připojení k serveru finanční správy pomocí Wifi nebo SIM karty. 

 • Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Příslušenství, doplňkové služby, spotřební material

  Zde naleznete příslušenství, doplňkové služby a spotřební materiál k již zakoupeným EET pokladnám.