220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

VÁŽENÁ PODNIKATELKO, VÁŽENÝ PODNIKATELI,

je nám velkou ctí, že uvažujete o nákupu EET pokladny TOPPOKLADNA.CZ od Diebold Nixdorf s.r.o.. Jednotlivé pokladní systémy v naší nabídce vycházejí z  reálných potřeb a očekávání českých podnikatelů a přinášejí jednoduché a spolehlivé řešení elektronické evidence tržeb (EET).

Pokud máte jakékoliv dotazy k  nabídce pokladen, k  cenám, k  funkcím, nebo Vás zajímají novinky v oblasti EET, neváhejte využít některou z  níže uvedených možností jak nás kontaktovat.

I ve Vašem regionu máme své obchodní zástupce nebo zástupce partnerských firem, kteří se Vám rádi budou věnovat osobně. Zavolejte na informační linku a my Vám domluvíme schůzku s  praktickým představením (ZDARMA).

Volejte: 220 770 771, pište: info@toppokladna.cz

 

Do dnešního dne dodal Diebold Nixdorf v České republice více než 35.000 pokladen. Staňte se i Vy spokojeným uživatelem EET pokladny od Diebold Nixdorf. 

POTŘEBY VELKÝCH V ŘEŠENÍ PRO MALÉ

25 let zkušeností s pokladními systémy pro řetězce restaurací, hotelů a supermarketů jsme přenesli do řešení pro živnostníky, malé a střední podniky. Nabízíme Vám možnost si pořídit jednoduchou, levnou a spolehlivou EET pokladnu, vhodnou pro Vaše podnikání. Všem podnikatelům nyní nabízíme stejné služby, které běžně poskytujeme velkým řetězcům:

- Obchodně-servisní síť po celé ČR pro kvalitní poradenství, rychlou instalaci a perfektní servis.
- Oprava přímo na Vaší provozovně nejpozději druhý den v případě poruchy Vaší EET pokladny (placená služba).
- Jednotné telefonní číslo pro zákaznickou i technickou podporu - produktový specialista i technik na telefonu.

Partnerství firem Diebold Nixdorf s.r.o. a mPOS solutions s.r.o. Vám přináší širokou škálu profesionálních služeb, které poskytujeme desítkám tisíc firem v  České Republice, v Evropě i ve světě.

Podkladní systémy od Diebold Nixdorf s.r.o.:

Diebold Nixdorf s.r.o. působí v České republice již více než 25 let a úspěšně pokračuje ve více než šedesáti-leté tradici, započaté společností Nixdorf Computer AG. Již několik let Diebold Nixdorf s.r.o. v České Republice zajišťuje globální softwarový vývoj pro skupinu Wincor Nixdorf AG a stal se tak vývojovým a inovačním centrem, čerpajícím z  mezinárodních zkušeností a profesionálního přístupu českých zaměstnanců. Wincor Nixdorf je lídrem ve výrobě, prodeji a integraci pokladních a bankovních systémů, jejichž distribuci zastřešuje jedinečnou technickou podporou napříč Českou Republikou.
 

O mPOS Solutions s.r.o.:

mPOS Solutions s.r.o. se zabývá profesionální zákaznickým servisem a efektivní distribucí pokladních systémů a platebních terminálů. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení elektronické evidence tržeb (EET). Kontaktní centrum pro zákazníky je vybaveno nejmodernější technologií pro zpracování obchodních a servisních požadavků. Logistické centrum umožňuje okamžitou expedici objednaných zařízení. Síť krajských servisních center Wincor Nixdorf rozšiřují na regionální úrovni certifikované partnerské firmy. Díky této komplexní servisní síti můžeme nabídnout svým zákazníkům technickou podporu na té nejvyšší úrovni.

Pokladnám Diebld Nixdorf věří tisíce zákazníků napříč ČR. Jejich uživateli jsou:

- Stánky s  občerstvením
- Restaurace, pivnice a bary
- Kavárny a cukrárny
- Fast-food řetězce
- Řetězce luxusních restaurací
- Hotely, penziony a kempy

- Stánky na trzích
- Pojízdné prodejny
- Kamenné obchody
- Obchodní domy
- Maloobchodní sítě prodejen
- Řetězce hyper-marketů
 

 


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ