220 770 771
24 hodin denně
7 dní v týdnu

Jak si koupit elektronickou EET pokladnu a pokladního software?
Jak probíhá instalace a školení pokladního systému?

 

 

GARANCE A ZÁRUKY PRO VÁS A VÁŠ POKLADNÍ SYSTÉM

Být jedničkou v prodeji pokladních systém znamená nejen nabídnout zákazníkovi kvalitní pokladní systém, ale zejména poskytnout každému zákazníkovi perfektní před-prodejní a po-prodejní služby. Každý podnikatel, který se rozhodne pro TOP POKLADNU, se může spolehnout na 100% garanci následujících služeb:

  • Poskytujeme záruku 12 měsíců na všechny naše EET pokladny, tiskárny a platební terminály. Výjimkou jsou pouze tiskové hlavy tiskáren, jejich životnost je dána množstvím vytištěných účtenek.
  • Garantujeme nejvyšší bezpečnost citlivých údajů. Wincor Nixdorf je jedničkou nejen na trhu pokladních systémů, ale také systémů bankovních. Díky nejvyšší certifikaci a 25 letům zkušeností se zabezpečením bankovních transakcí Vám můžeme garantovat maximální bezpečnost Vašich osobních a podnikatelských dat jak v pokladních systémech, tak v  rámci EET datových toků.
  • Splnění Vašich zákonných povinností VČAS. Během několika blížících se zimních měsíců přijde velká vlna objednávek EET pokladních systémů. Většina firem nebude schopná tak velké množství objednávek vyřídit (a nainstalovat) včas. My máme v terénu 200 certifikovaných techniků ve 40 regionech po celé České Republice. Garantujeme VŠEM našim zákazníkům možnost instalace do 3 dnů od objednávky.
  • Můžete nám kdykoliv nezávazně zatelefonovat a promluvit si o problematice elektronické evidence tržeb (EET) s naším specialistou na pokladní systémy. Nejste si jisti, jaká pokladna je pro Váš provoz nejlepší? Nevíte, zda se na Vás vztahuje povinnost evidence tržeb a od kdy? Chcete vědět s jakými obavami a očekáváním se na nás obracejí ostatní podnikatelé? Zavolejte třeba hned teď na 220 770 771.
  • Pomůžeme Vám s pořízením všeho potřebného. Každý podnikatel od nás získává profesionální individuální péči a garanci, že si zbytečně nekoupí drahou pokladnu a že nebude zbytečně připlácet za pro něj nepotřebné služby. Pomůžeme také s výběrem vhodného internetového připojení nebo efektivní využití stávajícího.
  • Instalace přímo u Vás na provozovně. KAŽDÉMU zákazníkovi, který si zvolí instalaci naším certifikovaným technikem, nainstalujeme elektronickou pokladnu včetně nastavení pokladního software přímo na provozovně. V rámci instalace Vám také nahrajeme do pokladny EET certifikát a spojíme pokladnu se serverem Finanční správy. Tato služba je zpoplatněna.
  • Školení pro Vás a Váš personál přímo na provozovně. Tato služba je také zpoplatněna, ale určitě se nejedná o zbytečně investované peníze. Náš specialista Vám během 2 hodin školení představí jak prodejní část pokladního systému, tak možnosti manažerského ovládání webových služeb. Naučíme Vás mimo jiné, jak si připravovat meníčka na příští týden, jak získat reporty pro účetnictví, jak vyhodnocovat prodeje - z pohodlí domova nebo kanceláře.
  • Pomoc při potížích. Všichni naši zákazníci mají k dispozici naše specialisty na telefonu, kteří poradí a pomohou s jakýmkoliv problémem, který může nastat. Má Váš personál potíže s doplněním papíru? Zapomněl, jak se přijímá zboží od dodavatele? Polil někdo pokladnu a ta přestala fungovat? Jsme tu pro Vás.
  • Reklamace a opravy nejpozději druhý den od nahlášení závady (placená služba). Spadla Vám pokladna na zem a rozbila se? Jste náhodou jeden z tisíce a pokladna přestala náhle bezdůvodně fungovat? Zavolejte nám na naši zákaznickou linku a okamžitě začneme Váš problém řešit. Nejpozději druhý den přijede přímo k Vám na provozovnu náš autorizovaný technik s náhradním zařízením a pokladní systém zprovozní.
Na základně 25 let zkušeností v pokladních systémech vytvořil Wincor Nixdorf pro TOPPOKLADNA.CZ perfektní portfolio EET pokladen pro drobné podnikatele. Síť krajských servisních center Wincor Nixdorf jsme rozšířli o regionální technická pracoviště a můžeme Vám tak garantovat pokladny i služby na té nejvyšší úrovni.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ